Látkové rolety nad okno praha 6, praha 9, karlovy vary

 
 
 
 
Látkové rolety neslouží pouze k zatemnění místnosti, ale také mají velmi dobré termoizolační vlastnosti. Díky látkovým roletám lze tak snížit náklady na vytápění. Další, ne zcela bezvýznamnou vlastností je, že také dokáží izolovat hluk.

Různé druhy místností vyžadují jiný druh lákových rolet. Je důležité zvolit vhodný typ, aby bylo zastínění vysoce funkční, a využili se tak všechny přednosti konkrétního druhu stínicí techniky.
 
 

Látková roleta Standart nad okno

 
Roleta Standart je standardním druhem rolety. Montáž je možná buď na stěnu nebo na strop. V základním provedení se látková roleta Standart dodává v provedení plastový řetízek, plastová konzole. V naší nabídce naleznete i možnost koupě řetízku a konzole v kovovém provedení starobronz, niklmat. Nabízíme široký výběr látek (transparent, dymout, blackout) a barev. Možnost výběru ze 7 typů těžítek. Ovládání je možné řetízkem nebo motorem. Fotogalerie láltkových rolet Standart
 
 
 
 
 
 

Látková roleta Standart box nad okno

 
Vychází z konceptu látkové rolety Standart. Látka je krytá integrovaným boxem, který u nás najdete v několika barvených provedeních a tvarech (kulatý nebo hranatý). Montáž je možná buď na strop nebo na stěnu. Roleta se ovládá buď za pomocí řetízku nebo motoru s ovládačem.Fotogalerie láltkových rolet Standart Box
 
 
 
 
 
 

Látková roleta Twinroll nad okno

 
Látková roleta Twinroll je jedninečnou kombinací látky, která je dělená vodorovně na průhledné a neprůhledné pruhy. Prolínaním jednotlivých pruhů docílíme dokonalého zastínění. Látkovou roletu Twinroll dodáváme v základním provedení bez boxu, ale je možná i varianta s boxem. Roletu jde montovat na stěnu nebo na strop. Ovládání je zde možné řetízkem nebo motorem na dálkové ovládání s regulačním joystickem. V nabídce máme více než 420 barevných látek a taktéž látky se vzorem.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta Siluroll

 
Látková roleta Siluroll je dalším novým designovým prvkem stínicí techniky. Díky své látkové patentované konstrukci se stává výrazným prvkem ovládající světlo. Je ideálním řešením pro optimální osvětlení při práci a regulaci teploty. Jedná se o roletu, která pomocí zdvojené látky a pruhům vetkaným mezi ně dokáže splnit všechna Vaše očekávání dekorativního zastínění oken. Jedním ovládáním naklápíte pruhy látek, regulujete světlo a rolujete do kterékoli polohy, to vše aniž by se z interiéru vytrácel jas. V uzavřeném stavu příjemně snižuje kontrast světla, zatímco v otevřené poloze nabízí nádherný výhled.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta Fasetroll

 
Fasetroll je nový moderní dekorativní prvek, který v sobě spojuje praktičnost látkové rolety s přirozenou lehkostí záclon. Lze jím perfektně regulovat světlo pronikající do interiéru podobně jako u klasických žaluzií. Můžeme je kdykoli zastavit v jakékoliv poloze, takže máme možnost mezi úplným nebo částečným zatměním. Rozlišujeme tři nastavení tohoto systému – volný průhled, jemný vstup světla a nerušené soukromí. Díky modernímu vzhledu a široké škále barevných odstínů je lze přizpůsobit přesně podle Vašich představ. Kastlík a spodní lištu dodáváme v bílé nebo stříbrné barvě. Největší výhodou rolet Fasetroll je jejich téměř bezúdržbový provoz díky jejich látce Trevír CS, což je nehořlavý materiál, který z 98,8% odpuzuje prach a běžné nečistoty. Fasetroll můžeme namontovat na strop nebo stěnu. Ovládat jej můžeme pomocí řetízku nebo motoru.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta Nero nad okno

 
Látková roleta Nero je nejmodernější bateriovou roletou, která je momentálně na trhu. Nabízí technické vychytávky, jako ovládání prostřednictvím mobilních aplikací. Dálkové ovládání umožňuje ovládat rolety jednotlivě, po skupinách i centrálně. Montáž je možná jak na stěnu, tak na strop. Výhodou rolety je její tichý chod. Na roletu Nero nabízíme až pětiletou záruku.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta DoubleRoll nad okno

 
Látková roleta Doubleroll je složená z dvou válců na jedné konzoli. Tímto uzpůsobením látky dosáhneme efektu den-noc. Upevnění je možné na stěnu nebo na strop. V naší nabídce naleznete bohatý výběr látek a barev. Ovládání je možné pouze řetízkem.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta z přírodních materiálů nad okno

 
Látková roleta z přírodních tkanin je velmi oblíbenou, látkovou roletou. Roleta se na rozdíl od ostatních rolet roluje ze spodní částí nahoru. V naší nabídce naleznete široký výběr barev. Ovládání je zde možné pouze za šňůru. Montuje se jak na strop, tak na stěnu.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta Maxi nad okno

 
Látková roleta Maxi je roleta, která dokáže zastínit velkou plochu až 400 cm šířku a 600 cm výšky v jednom kuse bez spojů. Možnost ovládání je řetízkem, pomocí speciální pružiny, případně motorem. Montáž je možná na strop nebo na stěnu.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta Classic nad okno

 
Látková roleta z přírodních tkanin je velmi oblíbenou, látkovou roletou. Roleta se na rozdíl od ostatních rolet roluje ze spodní částí nahoru. V naší nabídce naleznete široký výběr barev. Ovládání je zde možné pouze za šňůru. Montuje se jak na strop, tak na stěnu.