látkové rolety na střešní okno praha 6, praha 9, karlovy vary

 
 
 
 
Pokud potřebujete zastínit podkrovní místnost, nejvhodnějším řešením jsou pro Vás látkové rolety na střešní okna. Díky střešnímu zastínění dosáhnete optimálního nepřehřátého prostřední. Díky širokému spektru dekoru tak můžete střešními roletami příjemně oživit interiér.

Firma ROLROLS JE držitelem osvědčení "Certifikovaná montážní firma VELUX" a dále pak spolupracujeme se společnostmi ROTO, KUBESO a fenestra.

 
 

Látková roleta na střešní okno Classic

 
Roleta Standart je standardním druhem rolety. Montáž je možná buď na stěnu nebo na strop. V základním provedení se látková roleta Standart dodává v provedení plastový řetízek, plastová konzole. V naší nabídce naleznete i možnost koupě řetízku a konzole v kovovém provedení starobronz, niklmat. Nabízíme široký výběr látek (transparent, dymout, blackout) a barev. Možnost výběru ze 7 typů těžítek. Ovládání je možné řetízke, nebo motorem. Fotogalerie láltkových rolet Standart
 
 
 
 
 

Látková roleta Exclusiv na střešní okno

 
Látková roleta Exclusiv na střešní okno je vedená pomocí vodicích lišt. Dokonalé vypnutí látky zabezpečuje napínací pružina. Látku lze zastavit v jakékoliv pozici. V naší nabídce naleznete široký výběr látek jak blackoutových, tak perlreflex.
 
 
 
 
 

Látková roleta na střešní okno Energy

 
Látková roleta na střešní okno Energy se ovládá motorem, který je dobíjen solárním článkem. Tuto roletu lze ovládat pouze dálkovým ovladačem. Nabízíme možnost použít jak látky s perlreflexem nebo zatemňovací.
 
 
 
 
 

Látkové žaluzie Plisé na střešní okno

 
Výjimečnost látkové rolety Plisé spočívá v tom, že se na rozdíl od ostatních rolet neroluje, ale skládá, tzv. plisuje. Lze s ní zastínit takřka jakýkoliv tvar okna. Montuje se do zasklívacích lišt okna. Možnost ovládání je buď motorem nebo tahem za profil.
 
 
 
 
 

fotogalerie střešních oken