Látkové rolety na okno praha 6, praha 9, karlovy vary

 
 
 
 
 

Látkové rolety na okno Triroll

 
Stále oblíbenější varianta látkové rolety na okno je látková roleta Triroll, která se montuje do zasklívacích lišt oken. Nynějším trendem je možnost látkovou roletu pověsit pomocí speciálních konzolí a to bez nutností vrtání do okenního křídla. Postranní fixační silony zabezpečují, že látka dokonale kopíruje sklo i při vyklopení okna. Látkové rolety Triroll nabízí 7 barevných kombinací řetízků a těžítka, širokou škálu výběru látek od transparentních dymoutových, po blackoutové. V nabídce jsou i stále oblíbenější vzorované látky. Ovládání rolety je možné pouze řetízkem.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta na okno Siuroll

 
Látková roleta Siuroll se skladá z boxu a vodících postranních lišt, které se lepí pomocí speciální oboustranné pásky, bez nutností vrtání okenního křídla. Tento typ látkové rolety na okno lze vyrobit v 10 barvách včetně boxu, vodítka, řetízku a těžítka. Nabízíme přes 200 barevných kombinací látek jak transparentních dymoutových, tak i blackoutové. Ovládání rolety je možné pouze řetízkem.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta na okno Pasroll

 
Látková roleta Pasroll je vhodná do ložnic, dětských pokojů a všude tam, kde se klade důraz na téměř dokonalé zastínění prostoru. Je složená z boxu, který se šroubuje na křídlo okna a vodicích lišt látky, které se lepí na zasklívací lišty okna, pomocí speciální oboustranné lepicí pásky. V nabídce nabízíme látky od transparentních dymoutových po blackoutové. Látkové rolety Pasroll lze vyrobit v 10 barvách včetně boxu, vodítka, řetízku a těžítka. Ovládání je možné pouze řetízkem.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta na okno Twinsmart

 
Látková roleta Twinsmart je oblíbenou stínicí technikou, a to hlavně díky plynulé regulaci světla v místnosti a modernímu designu. Twinsmart se montuje na křídlo okna, buď bez vodicích lišt, nebo s vodicími lištami a boxem. V naší nabídce najdete více než 50 druhů barev látkové rolety Twinsmart. Možnost ovládání jsou buď řetízkem, motorem anebo motorem s dálkovým ovládáním.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta na okno Enroll

 
Enroll na okno je možné ovládat pouze dálkovým ovladačem. Skládá se z vodících lišt, které se lepí na zasklívací lišty okna a boxu, ve kterém je motor s baterií, kterou lze dobíjet adaptérem ze sítě. V naší nabídce naleznete široké spektrum látek a barev.
 
 
 
 
 

Látková plisovaná roleta na okno

 
Výjimečnost látkové rolety Plisé spočívá v tom, že se na rozdíl od ostatních rolet neroluje, ale skládá, tzv. plisuje. Lze s ní zastínit takřka jakýkoliv tvar okna. Montuje se do zasklívacích lišt okna. Možnost ovládání je buď motorem nebo tahem za profil.
 
 
 
 
 
 

Látková roleta Newroll na okno

 
Newroll je jedna z nejmodernějších roletových technik u nás. Je to tzv. roleta do prostoru mezi skly. Díky svým regulačním schopnostem dotváří velmi zajímavě interiér, který následně uspokojí všechny Vaše požadavky. Nabízíme vám širokou škálu barevných provedení těchto rolet. Tento inovativní roletový systém se upevňuje pomocí speciální pásky přímo na skleněnou tabuli. Případná demontáž je snadná a kdykoli možná, neboť jednosložkovou pásku je možné ze skleněné tabule beze zbytku odstranit.
 
 
 
 
 
 

Rolovací fólie Termoset na okno

 
Rolovací folie Termoset, chrání Vaši domácnost nejen před slunečním zářením, ale i před škodlivými vlivy UV záření. Rolovací fólie Termoset se skládá z boxu a vodicích postranních lišt, které se lepí pomocí speciální oboustranné pásky bez nutností vrtání okenního křídla. V naší nabídce naleznete, více než 40 barevných odstínů fólie.